4.5
26 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
קיה-מרכז שירות קרל ר"ג
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
ג'רבי עזרא - מנהל מרכז שירות
 
 
 
מרכז שירות קרל הוקם ב - 1959 וממוקם באזור מרכזי ונגיש, במתחם בורסת היהלומים ברמת גן. המרכז מנוהל על ידי מר עזרא ג'רבי, מכונאי מוסמך בעל ניסיון ומוניטין של יותר מ-30 שנה במקצוע.
 
 
 
 

מרכז שרות קרל - הרכב שלכם, הסטנדרטים שלנו

 
אנו מתמחים במתן שירותי מכונאות רכב ופתרונות שינוע כוללים, ומהווה מוסך מורשה לרכבי קיה ודייהטסו, לצד מתן שירות תיקונים לכל סוגי הרכבים, כולל רכבים חדשים בהם נדרשת עבודת מחשב.

מאז הקמת המוסך ועד היום, אנו פועלים על בסיס ערכים של חדשנות, מקצועיות והתאמת השירות ללקוח. כל רכב מטופל באופן המקצועי ביותר, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ובליווי צוות השירות במקום.
 

כל הטיפולים בבית אחד

 
בין הטיפולים השונים במרכז שרות קרל ניתן למצוא: תיקון כל סוגי הרכבים, פחחות, צבע, כולל צביעה בתנור, כיוון פרונט, החלפת צמיגים וטיפול מלא וכולל במערכות חשמל, מיזוג אוויר, דיאגנוסטיקה וכדומה. כמו כן, אנו מעניקים מענה מקיף במקרה של תאונות שונות.

מרכז שרות קרל עושה שימוש במערכות דיאגנוסטיקה מתקדמות, המילה האחרונה בתחום מכונאות הרכב, מה שמבטיח לא רק טיפול יסודי ומהימן אלא גם טיפול מהיר, בעלויות ריאליות ובהתאם למסגרת תקציבית שהוגדרה מראש.
 

בטוח שאנחנו עדיפים לביטוח

 
אנו עובדים בשיתוף עם חברות ביטוח שונות, ביניהן ביטוח ישיר, מגדל, כלל, AIG, הראל, שירביט, שומרה ו-9 מיליון. במסגרת שירותי מוסך הסדר, מקבלים לקוחות חברות הביטוח את השירות המקצועי והטוב ביותר לכל תקלה או בעיה ברכב, תוך מענה רחב ומלא לכל סוגי התיקונים, כולל תיקוני שלדה.

כמו כן, אנו מעניקים שירות רכב חלופי ללקוחות חברות הביטוח, בעת מעמד הכנסת הרכב למוסך, במטרה להבטיח התנהלות שוטפת ומינימום עיכובים ללקוח.
 

שירות מקצועי לכל רכב

 
כמוסך מוסמך, אנו פועלים תוך הקפדה על בטיחות ועמידה בתקנים והנהלים המחמירים ביותר, בניהם תו תקן ISO. בנוסף לכך, כל אנשי המקצוע במוסך הינם בעלי ניסיון ותעודות רלוונטיות, כאשר אחת לתקופה מבוצעים קורסי ריענון ועדכונים בנעשה בתחום הרכב, במטרה להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולהבטיח את הטיפול המתקדם והמשביח ביותר, לכל רכב שנכנס למרכז.

מרכז השירות נמצא במיקום מצויין בלב מתחם בורסת היהלומים. התקשרו אלינו עוד היום בכדי לתאם הגעה למוסך ולקבל ייעוץ מהמומחים שלנו: 072-3294957.